Skijöring v Kotěhůlkách

Sraz účastníků závodu je stanoven na 11. února 2017 na desátou hodinu. Na start cca v 11:00 hodin se postaví dvojice - jezdec na koni a lyžař. Na trati budou dvě disciplíny: skokanský můstek s výškou cca 50 cm a tři závěsné kroužky. Jede se na čas a při neabsolvování předepsaných disciplín se přičítají trestné vteřiny. Vítězem se stávají jezdci s nejlepším časem. Pořadatel si vyhrazuje právo na odvolání závodu při špatných povětrnostních podmínkách. Do seznamu startujících bude zapsáno prvích deset dvojic. Závodníkům na prvních místech budou rozdány drobné ceny. Startovné na tento závod není stanoveno. Občerstvení bude možno zakoupit dle nabídky. / svařák,pivo,čaj,steak,špekáček a pod./ Pro koně budou připraveny úvazy v místě závodu a připraveno seno. UPŘESNĚNÍ PRAVIDEL NA MÍSTĚ.

upřesnění hipočundru.

Termín je jasný, ale oficiální přihlášku mám pouze od Moniky Dobšové a příslib od Pavla Drače cca osm jezdců. Rád bych vás poprosil dejte co nejdříve vědět, abych zajistil potřebné občerstvení a jídlo. Bohužel kapacita v mém areálu je omezená, tak pojede prvních dvacet přihlášených. Dík a těším se na vás.

Pevný termín Hipočundru.

Předběžný datum bohužel nevyhovoval, a tak je nový termín na vyjížďku stanovený na svátek tedy na 5. - 6. července. Kdo bude mít zájem může přijet po dohodě již v pondělí 4. července. Program: VIZ KONINY. Ještě chci jen připomenout , kdo nezná mou maštal tak podmínky jsou čundrácké, studánka, suché wc, omezená elektrika. Koňáci kteří se rozhodnout přespat doporučuji stan spacák karimámu, v pelešárně bude místo tak pro deset střízlivých cca 15 v jiném stavu. Vše ale dopilujeme před termínem na facebooku ,popř. email

Kmetixův Hipočundr.

Předběžný termín je 25.-26. črervna. Budu rád pokud mi dáte vědět, jestli je termín v pohodě nebo nevyhovuje. Každopádně ho můžeme změnit, ale o čtrnáct dnů, protože za týden tedy 2.,3. července je zašovská pouť. Také bych rád věděl jestli tato akce bude pro někoho zajímavá a zůčastní se. Vaše vyjádření mi můžete dát na facebook nebo mail. Kdo se chce podívat na trasu, tak je v koninách.

Je čas abych se představil.

Takže ti co mě znají, tak se jim nemusím představovat a na ty ostatní se těším až se poznáme. Na těchto stránkách najdete zatím jen sem tam pár potřebných informací jen pro hoby ježdění a připravované nebo uskutěčněné akce. Mojí první společnou vyjížďkou bude víkendový čundr. Termín, trasa a vše ostatní počítám, že upřesním a podám info do dvou týdnů na těchto stránkách. Budu potěšen pokud se nás na tuto akci sejde deset - dvacet. Tak zatím čau Mira nebo Kmetix jak chcete.